Coś się kończy, coś się zaczyna …
Podczas ostatniego spotkania członków stowarzyszenia nastąpiły drobne zmiany.
Dziękując za ponad rok znakomitej współpracy na rzecz podopiecznych stowarzyszenia, czyli uczniów Zespołu Szkół Nr 4, z powodów osobistych złożyłam rezygnację ze stanowiska wiceprezesa.
W tym miejscu chciałam serdecznie podziękować wszystkim wspaniałym osobom, które spotkałam na swojej drodze podczas organizacji różnych imprez. Swoim koleżankom z pracy, na które zawsze mogłam liczyć (Wy najlepiej wiecie, że to właśnie o WAS piszę ;) ). Pracownikom MDK „Świt”, którzy zawsze wspierali nasze działania. Dyrekcji Multikina Czechowice-Dziedzice, która była otwarta na kolejne pomysły i wspierała nas wielokrotnie. Firmie Media Target za wspieranie naszych wszystkich inicjatyw. Kobietom o wielkich serduchach: Dorocie Koperskiej – najwspanialszej fotograf i Kasi Kukli-Puzoń – mega utalentowanej graficzce :) Znakomitej firmie VCanal, dzięki której powstały cudowne obrazy pokazujące naszych wyjątkowych podopiecznych (teledyski, reportaż, rejestracja koncertu). Firmie Energo-Complex, kwadrat.pl, Styl i Smak, Modelarnia i wielu innym firmom, które chętnie nas wspierały.
Kolejność wymieniania jest przypadkowa… w mojej głowie kłębi się cała masa „dobrych aniołów”, imion, nazw firm, instytucji, którzy na co dzień żyją w myśl zasady POMOC RADUJE.
Dzięki Wam i Waszej pomocy udało nam się zorganizować kilka imprez i wspólnie zebrać pieniądze, dzięki którym mogliśmy realizować cele statutowe stowarzyszenia.
Raz jeszcze serdecznie dziękuję. Trzymam kciuki i życzę powodzenia nowej wiceprezes Agacie Chowaniec.
Pozostając na stanowisku nauczyciela Zespołu Szkół Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach obiecuję, że jeszcze nie jedna impreza przed nami ;)
Pozdrawiam serdecznie,
Alicja Puzoń
P.S. Jeśli kogoś pominęłam… przepraszam :( Bez Was to wszystko by się nie udało. Dziękuję :) Do zobaczenia :)